Kim jesteśmy

Kultys Recruitment to butik rekrutacyjny wyspecjalizowany w doradztwie personalnym dla sektora prawnego, podatkowego oraz branży consultingowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić udane rekrutacje na wyselekcjonowane stanowiska. Pomagamy firmom realizować nowe projekty dzięki dostarczeniu im kompetentnych i dopasowanych do aktualnych wyzwań pracowników.

Kultys Recruitment Executive Search w liczbach

Doświadczenia na rynku usług prawnych:

10 lat

Przeprowadzonych z sukcesem rekrutacji:

90 %

Klientów powierzających nam kolejne rekrutacje:

95%

Poznaj nas

Dlaczego my?

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy, wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów do pracy w sektorze prawnym, podatkowym lub branży consultingowej, gwarantujemy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie rekrutacji.

 • Wąska specjalizacja
  Specjalizujemy się w doradztwie personalnym dla sektora prawnego, podatkowego oraz branży consultingowej. Nasi doradcy łączą perspektywę praktyków prawa z doświadczeniem rekruterskim, co pozwala im odpowiednio selekcjonować kandydatów w wymienionych obszarach biznesu.
 • Merytoryczne przygotowanie konsultantów
  Mówimy tym samym językiem, którym posługują się nasi klienci i kandydaci. Pozwala nam na to doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, najlepszych firmach consultingowych oraz firmach doradztwa personalnego. Dzięki temu już na początku rekrutacji potrafimy rzetelnie ocenić kandydatów – zarówno pod względem merytorycznym, jak i osobowościowym.
 • Znajomość rynku
  Pracujemy dla sektora prawnego, podatkowego oraz branży consultingowej od 10 lat. Dzięki wieloletniej obecności na rynku dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów oraz doskonałym zrozumieniem tego, jak działają kancelarie prawne oraz firmy doradcze.
 • Skuteczność i szybkość działania
  Potrafimy szybko i skutecznie przygotować listę kandydatów, którzy idealnie wkomponują się w kulturę danej organizacji. Klienci doceniają nasze zaangażowanie, responsywność oraz tempo działania. Błyskawicznie odpowiadamy na ich potrzeby, ponieważ wiemy jak istotna we współczesnym biznesie jest szybkość i precyzja działania.

Rekomendacje