PRAWNICY FIRMOWI

Aby skutecznie konkurować na współczesnych rynkach, niezbędna jest specjalistyczna wiedza z zakresu prawa. Pomagamy firmom zatrudniać wykwalifikowanych prawników. Oto kilka powodów, dla których warto powierzyć nam to zadanie:

 1. Mamy szerokie doświadczenie w rekrutacji in-house dla sektorów: finansowego i ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomościowego, branży IT, FMCG oraz usług.
 2. Rekrutujemy pracowników na wiele kluczowych stanowisk. Przeprowadziliśmy udane rekrutacje m.in. na stanowiska: szefów departamentów prawnych, członków zespołów prawnych, Compliance Managerów, Contracts Managerów, koordynatorów biznesu (Business Coordinators), audytorów wewnętrznych.
 3. Wykorzystujemy metody Executive Search i Direct Search. Dzięki szerokiemu networkingowi szybko i skutecznie docieramy do odpowiednich kandydatów. W dotychczas prowadzonych projektach potrzebowaliśmy maksymalnie dwóch tygodni, aby przedstawić kompletną listę rekomendowanych kandydatów. Często udaje się nam to nawet szybciej.
 4. Do każdego procesu podchodzimy kompleksowo. Wspieramy klientów zarówno w tworzeniu profilu idealnego pracownika, jak i poszukiwaniu odpowiednich kandydatów oraz weryfikacji ich umiejętności. Uczestniczymy również w negocjowaniu warunków zatrudnienia z wybraną osobą.

KULTYS RECRUITMENT EXECUTIVE SEARCH W LICZBACH

Doświadczenia na rynku usług prawnych:

10 lat

Przeprowadzonych z sukcesem rekrutacji:

90%

Klientów powierzających nam kolejne rekrutacje:

95%

Dlaczego my?

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy, wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów do pracy w sektorze prawnym, podatkowym lub branży consultingowej, gwarantujemy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie rekrutacji.

 • Wąska specjalizacja
  Specjalizujemy się w doradztwie personalnym dla sektora prawnego, podatkowego oraz branży consultingowej. Nasi doradcy łączą perspektywę praktyków prawa z doświadczeniem rekruterskim, co pozwala im odpowiednio selekcjonować kandydatów w wymienionych obszarach biznesu.
 • Merytoryczne przygotowanie konsultantów
  Mówimy tym samym językiem, którym posługują się nasi klienci i kandydaci. Pozwala nam na to doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, najlepszych firmach consultingowych oraz firmach doradztwa personalnego. Dzięki temu już na początku rekrutacji potrafimy rzetelnie ocenić kandydatów – zarówno pod względem merytorycznym, jak i osobowościowym.
 • Znajomość rynku
  Pracujemy dla sektora prawnego, podatkowego oraz branży consultingowej od 10 lat. Dzięki wieloletniej obecności na rynku dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów oraz doskonałym zrozumieniem tego, jak działają kancelarie prawne oraz firmy doradcze.
 • Skuteczność i szybkość działania
  Potrafimy szybko i skutecznie przygotować listę kandydatów, którzy idealnie wkomponują się w kulturę danej organizacji. Klienci doceniają nasze zaangażowanie, responsywność oraz tempo działania. Błyskawicznie odpowiadamy na ich potrzeby, ponieważ wiemy jak istotna we współczesnym biznesie jest szybkość i precyzja działania.